Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Grodziec pokonane !!!

Mecz 3 kolejki Grupy A za nami !!!

30 stycznia odbyło się spotkanie 3 kolejki Grupy A Rozgrywek o IX Puchar Dyrektora RDLP Poznań w piłce siatkowej w którym po drugiej stronie siatki stanęli gospodarze; reprezentanci Nadleśnictwa Grodziec. Widzowie zgromadzeni w Hali w Janowie Pierwszym byli świadkami meczu pełnego zwrotów akcji! Dwa pierwsze sety zakończyły się spokojną wygraną naszej drużyny w setach do 18 i 22. W secie trzecim siatkarze Nadleśnictwa Konstantynowo/Kościan prowadzili już różnicą kilku punktów i gdy wydawało się, że wygrana 3:0 stanie się faktem nastąpił zwrot akcji. Drużyna z Grodźca "złapała wiatr w żagle" i zdobyła - głównie dzięki świetnej zagrywce - kilka ważnych punktów. Walki i emocji do końca była co niemiara. Ostatecznie przegraliśmy tego seta w stosunku 27:29. Set czwarty to prowadzenie od początku gospodarzy. W decydującym momencie nasza drużyna wykazała się jednak opanowaniem i pomimo zażartej walki ze strony zespołu z Grodźca wygraliśmy w stosunku 27:25 i cały mecz 3:1 !!! Gratulacje za walkę i emocje dla zawodników !!!